Moc naturalnej żywności

Bio produkt, czyli właściwie jaki?

 

Zapewne wielu z nas zadaje sobie pytania dotyczące bio produktów – czym się wyróżniają i czy warte są swojej ceny? Po pierwsze: produkty oznaczone certyfikatem bio są produktami rolnictwa ekologicznego, co oznacza, że na żadnym etapie ich produkcji nie użyto sztucznych nawozów, środków chemicznych oraz szkodliwych pestycydów. Ponadto, co bardzo ważne, nie są one poddawane modyfikacji genetycznej, a także są wolne od metali ciężkich i zanieczyszczeń. Certyfikowana bio żywność jest zatem zdrowa i bezpieczna dla konsumentów. Warto również podkreślić fakt, że rolnictwo ekologiczne jest przyjazne planecie, ponieważ pozwala na zachowanie tak ważnej i kluczowej dla środowiska naturalnego bioróżnorodności. Po drugie: certyfikowana żywność ekologiczna jest warta swojej ceny – nie trudno zauważyć, że produkty rolnictwa ekologicznego są nieco droższe, ale wybierając je, mamy pewność, że spożywana przez nas żywność nie zawiera szkodliwych i toksycznych dla naszego organizmu substancji. Jeżeli zależy nam wartościowej i zdrowej żywności, to wybór może być tylko jeden!

Supermoc superfoods

Na czym polega supermoc superfoods? Otóż superfoods to żywność, która nie została przetworzona, dzięki czemu zachowuje one swoje ona naturalne właściwości, które mają bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Naturalna żywność bogata jest w: minerały, witaminy, mikroelementy i fitozwiązki – ich dobroczynny wpływ na nasz organizm jest nieoceniony. Co jeszcze warto wiedzieć o superfoods? Pojęcie superfoods odnosi się do wielu produktów spożywczych – mogą być to suplementy diety, napary ziołowe, musli, napoje lub batony. Wszystkie te produkty łączy jedno: są one w stu procentach zdrowe i naturalne!

Jakość produktu ma znaczenie

Wprowadzając do naszej diety superfoods Purella, musimy pamiętać przede wszystkim o tym, by wybierać produkty najwyższej jakości sprawdzonych i uznanych producentów. Dlaczego jest to tak ważne? By żywność superfoods zachowała swoje dobroczynne i prozdrowotne właściwości, to musi być ona przygotowywana w sposób, który spełnia określone standardy i wymogi. Produkty purella to naturalna żywność stworzona z w zgodzie ze standardami i naturą. Marka ta cieszy się popularnością, zarówno wśród miłośników zdrowej diety jak i zdrowego stylu życia. Superfoods na zdrowie!