Purella – marka oferująca adaptogeny, superfoods i żywność bez GMO

Purella to firma, która tworzy i dystrybuuje produkty mające na celu wsparcie zdrowia i życie w zgodzie z naturą. Każdy produkt marki jest efektem wieloletniego doświadczenia w branży spożywczej, co przekłada się na wysoką jakość. Co można znaleźć w ofercie?

Polska marka Purella działająca od ponad 5 lat

Marka Purella jest pionierem na rynku zdrowych przekąsek i superfoods. W 2016 roku mieszanki superfood Purella zadebiutowały na rynku spożywczym. Rok później produkty marki były dostępne w kilkudziesięciu sklepach w całej Polsce.

Produkty Purella są bogate w naturalne witaminy i składniki odżywcze, dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom z całego świata. Opracowywane są przez najlepszych dietetyków i specjalistów ds. żywienia.

Purella oferuje produkty impulsowe dostosowane do każdego stylu życia i wymagań dietetycznych: zarówno dla osób prowadzących aktywny tryb życia, jak i alergików oraz osób z innymi nietolerancjami pokarmowymi (bezglutenowe, bezlaktozowe).

Korzystne substancje bez niekorzystnych dodatków

Celem marki Purella jest dostarczanie klientom najwyższej jakości, niesyntetycznych suplementów pochodzących z najczystszych składników ziemi. Są to mieszanki wykorzystujące różne superfoods, adaptogeny i inne naturalne substancje, które mogą zapewnić optymalne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Przykłady to korzeń maca który pochodzi z wysoko położonego regionu Andów w Ameryce Południowej. Ma lekko słodkawy, słodowy smak i może być stosowany zamiast słodzika w wielu wypiekach. Oprócz pysznego smaku, maca jest powiązana z wieloma korzyściami zdrowotnymi, w tym: zwiększeniem libido, zrównoważeniem hormonów i zwiększeniem wytrzymałości. Jest również bogatym źródłem żelaza i wapnia.

Innym przykładem produktu oferowanego przez polskie przedsiębiorstwo jest czarnuszka. Nasiona tej rośliny są stosowane w kuchni wielu różnych kultur, zarówno w całości, jak i w postaci zmielonej. Czarnuszka smakuje trochę jak pieprz i dobrze sprawdza się w zupach, gulaszach i rosole.